Morski pes

vesna ša.  

član od: 16.10.2002

sporočila: 14

tema odprta - 30. jan 2003 10:08 | ogledi: 7.135 | odgovori: 4

Ali ve kdo kakšen recept z morskim pesom?

Lp

Vesna

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

31. jan 2003 10:04

Pri enem najboljših "kogotov" iz jadranskih otokov sem spoznal zrezke morskega psa v omaki iz rožmarina. Od takrat so redno na mojem jedilniku. Še posebej mi je všeč, ker lahko uporabim tudi zmrznjene iz domačih trgovin. Poglej si

http://www.davor.si/NavGur/kh16.html

Gre za epizodo iz mojega Navtičnega gurmanskega priročnika, kjer je zbranih nekaj mojih kulinaričnih izkušnjenj iz petnajstletnih navtičnih potepanj.

Dober tek, Davor

Sporočilo je spremenil(a) Davor dne 23.okt 2014 13:57

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

1. apr 2004 19:03

mene pa zanima če je kdo te zrezke že delal oziroma preizkusil te dva recepta , namreč me mal mika to narediti ker trenutno pri našem sosedu bodo zdej zrezki morskega psa po ugodni ceni in bi to svar probal , naj kdo napiše izkušnje .. Dušan

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

1. apr 2004 21:37

Ja seveda, taki zrezki so 100% preverjeni in čudoviti. Pa da ne bo kdo pozabil kužija namočiti v mleku, kajti to je zelo pomembno, pa ne zaradi vonja ampak okusa. lp od stare morske mačke Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti